"DOĞUŞ İNŞ. MALZ. SAN. ve TİC. A.Ş."

1988 yılında ticari hayatına başlayan DOĞUŞ İnşaat malzemleri San. ve Tic. A.ş., İnşaat-Yapı sektöründe hizmet ve kalitesiyle kendini kanıtlamış önde gelen markaların ürünlerini müşterilerine sunmaktadır.

Ağırlıklı olarak inşaat ve yapı malzemeleri üzerine faaliyette bulunan firmamız, Alçı, Yalıtım Ürünleri (Yalıtım Örtüsü-Yalıtım Levhası), Gaz Beton, Yapı Kimyasalları vb. ürünlerin satışını yapmakta, müşteri ihtiyaçları ve beklentileri doğrultusunda ürün gruplarını sürekli yenilemektedir. 

Sektördeki yenilikleri uluslararası boyutta takip eden, yenilikleri müşterilerine en iyi şekilde sunan firmamız; kalite, hizmet anlayışı ve sektörde marka olma bilinci ile fark yaratmayı, müşerilerinin beklenti ve istekleri doğultusunda hizmet alanını ve kalitesini sürekli gelişirmeyi, sektöründe büyümeyi ilke edinmiştir. 

Kuruluşundan bu yana sürekli kendini yenileyerek ve büyüyerek, kaliteli ürün ve sınırsız hizmet anlayışını birleştiren firmamız halen eyüp merkez olmak üzere diğer tüm şubeleriyle de hizmetinizdedir. 

Zengin ürün çeşidimiz; deneyimli hizmet kadromuz ve geniş araç parkımız ile siz değerli müşterilerimizin her zaman en yakınındayız.

DOĞUŞ İNŞ. MALZ. SAN. ve TİC. A.Ş."

In 1988, it started its commercial life Dogus Construction Materials Industry. ve Tic. Inc., offers proven leading brands of products to its customers with quality service and building-construction sector.

Our company operating mainly on the construction and building materials, plaster, insulation products (insulation Cover-Insulation Board), Aerated Concrete, Construction Chemicals and so on. In making the sale of products, constantly renews its product range in line with customer needs and expectations.

innovation in the sector following the international dimension of innovation, our company offers to its customers in the best way; quality of service to make a difference by understanding and awareness of being a brand in the industry, customers are expectations and demands doğultu the field of services and quality constantly improve, committed to growth in the industry.

constantly renewing itself and to grow since its inception, our company combines high quality products and understanding of unlimited service at your disposal with all other branches are still being EyÜp center.

Rich types of our products; Every time we are near our valued customers with the most experienced service team and our large car park.

 ( 2215 Okunma )

Etiketler : Hakkımızda